O firmie

INVOS jest nowoczesnym biurem rachunkowym, świadczącym usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, poprzez Internet lub z dojazdem do Klienta.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii informatycznych, możemy zaoferować niestandardowe modele współpracy oraz umożliwić kontakt poprzez elektroniczne kanały komunikacji.

Wszystkie rozliczenia i księgowość prowadzimy korzystając z nowoczesnego oprogramowania Comarch Optima zgodnego z aktualnymi ustawami podatkowymi. Sporządzone deklaracje podpisywane są za pomocą podpisu elektronicznego i wysyłane przez Internet do właściwych instytucji państwowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatem księgowym nr 31068/2008 wydanym przez Ministra Finansów, uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W celu zapewnienia ochrony naszym Klientom, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, wykonywanie swoich obowiązków z najwyższą starannością oraz zgodnie z przepisami prawa.